| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Αυτόματη Μηχανή Διαμόρφωσης Κυλίνδρων για Φωτοβολταϊκά Στηρίγματα Ηλιακών Συστημάτων Στήριξης είναι μια προηγμένη λύση κατασκευής, σχεδιασμένη για την αποτελεσματική παραγωγή δομών στήριξης ηλιακών πάνελ. Επεξεργάζεται μεταλλικά πηνία σε στηρίγματα υψηλής αντοχής με εξαιρετική συνέπεια, συμβάλλοντας στη διασφάλιση της σταθερότητας και της ασφάλειας των φωτοβολταϊκών συστημάτων σε διάφορες συνθήκες εγκατάστασης.
Αυτή η μηχανή ενισχύει την παραγωγική αποδοτικότητα, διατηρώντας παράλληλα αυστηρό ποιοτικό έλεγχο. Το ενσωματωμένο σύστημα διαμόρφωσης και διάτρησης επιτρέπει συνεχή λειτουργία, μειώνοντας τις διακοπές παραγωγής και βελτιώνοντας τη συνολική ροή εργασίας, επιτρέποντας στους κατασκευαστές να αυξήσουν την παραγωγή, ελέγχοντας ταυτόχρονα το κόστος παραγωγής.
Σχεδιασμένη για αξιόπιστη απόδοση υπό απαιτητικές συνθήκες, η μηχανή διαθέτει μια καλά σχεδιασμένη δομή και προσεκτικά διαμορφωμένους σταθμούς διαμόρφωσης κυλίνδρων που συμβάλλουν στην ομαλή λειτουργία και τη μειωμένη μηχανική φθορά, παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής και ελαχιστοποιώντας τον χρόνο διακοπής λειτουργίας.
| Υλικό | Γαλβανισμένο φύλλο 2.0mm-2.5mm |
|---|---|
| Σκελετός Μηχανής | Σκελετός συγκόλλησης τύπου κουτιού |
| Πάνελ Τοίχου | Τύπος αψίδας T=55mm |
| Αριθμός Ομάδων Κυλίνδρων | 24 ομάδες κύριων κυλίνδρων |
| Υλικό Κυλίνδρων | CR12 ακριβείας τόρνευση και επιχρωμίωση |
| Υλικό Άξονα | 45# χάλυβας υψηλής ποιότητας, σκληρυμένος |
| Διάμετρος Άξονα | Συμπαγής άξονας Φ80mm |
| Τρόπος Μετάδοσης | Μετάδοση με κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 8m-50m/λεπτό |
| Ισχύς Υδραυλικής Κοπής | Σταθμός αντλίας με βαλβίδα μεγάλης ροής 11kw |
| Κοπή | Υδραυλική στρέψη και κοπή χωρίς διακοπή της μηχανής |
| Καλούπι Κοπής | Κοπή με δύο λεπίδες, επεξεργασία σκλήρυνσης Cr12, HRC58-60 |
| Ηλεκτρονικό Σύστημα Ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής PLC έλεγχος μετατροπής συχνότητας, σφάλμα μήκους κοπής ≤ 2mm 55KW οθόνη αφής μεταβλητής συχνότητας κάθετο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με τηλεχειριστήριο |
| Συνολικές Διαστάσεις | Μήκος 2250, Πλάτος 1250, Ύψος 1400 |