| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Maszyna do formowania płyt ogrodzeniowych |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Ściana |
| Szerokość podawania | 119 mm |
| Rama maszyny | Rama z kwadratowej rury 80 |
| Prędkość formowania | 20-30 m/min |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczna |
| Liczba zestawów walcarek | 12 rzędów formowania |
| Średnica wrzeciona | 55 (solidny wał) |
| Język interfejsu operacyjnego | Chiński/Angielski/Rosyjski |
| Specyfikacja | 5000 mm x 1000 mm x 1200 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wydajność produkcji | 400 zestawów/rok |