| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Parametr | Specyfikacje |
|---|---|
| Prędkość walcowania | ≤ 25 m/min (z wyłączeniem przestojów) |
| Moc zainstalowana | 12 kW |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Szerokość wejściowa | 156,2 mm / 125 mm |
| Zakres grubości materiału | 0,35 mm - 0,5 mm |
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 9 × 1 × 1,3 m (bez stołu odbiorczego) |
| Waga urządzenia | ~3100 kg |
| Wymagany personel | 1-2 osoby |
| Typ rozwijaka | Jednostronny (ręczne napinanie) |
| Tryby pracy | Debugowanie / Automatyczny |