| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ταχύτητα Κύλισης | ≤ 25 m/min (εξαιρουμένου του χρόνου διακοπής) |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 12 kW |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Πλάτος Εισόδου | 156,2 mm / 125 mm |
| Εύρος Πάχους Υλικού | 0,35 mm - 0,5 mm |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 9 × 1 × 1,3 m (χωρίς τραπέζι παραλαβής) |
| Βάρος Εξοπλισμού | ~3100 kg |
| Απαιτούμενοι Χειριστές | 1-2 άτομα |
| Τύπος Ξετυλιχτήρα | Πρόβολος (χειροκίνητη τάση) |
| Λειτουργίες Λειτουργίας | Αποσφαλμάτωση / Αυτόματη |