| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ταχύτητα Κύλισης | ≤ 25 m/min (εξαιρουμένου του χρόνου διακοπής) |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 12 kW |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 380 V, 50 Hz ± 0.4 Hz |
| Εύρος Εισόδου Πλάτους | 156.2 mm / 125 mm |
| Εύρος Πάχους Υλικού | 0.35 mm - 0.5 mm |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 9 × 1 × 1.3 m (χωρίς τραπέζι παραλαβής) |
| Βάρος Εξοπλισμού | ~3100 kg |
| Απαιτούμενοι Χειριστές | 1-2 άτομα |
| Τύπος Ξετυλίγματος | Αντικράτορας (χειροκίνητη τάση) |
| Λειτουργίες Λειτουργίας | Αποσφαλμάτωση / Αυτόματη |