| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. σας προσφέρει μια επαγγελματικά σχεδιασμένη, βαρέως τύπου Μηχανή Διαμόρφωσης Κυλίνδρων Φράχτη, κατασκευασμένη για σταθερή, υψηλής ποιότητας παραγωγή πάνελ φράχτη. Συνδυάζοντας χρόνια εμπειρίας στη διαμόρφωση κυλίνδρων, μηχανική ακριβείας και στιβαρή κατασκευή, αυτή η μηχανή προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για συνεχή βιομηχανική χρήση.
Αυτή η μηχανή επιτυγχάνει αποδοτική ταχύτητα κύλισης έως και 25 μέτρα ανά λεπτό, υποστηρίζοντας παραγωγή υψηλού όγκου χωρίς συμβιβασμούς στην ακρίβεια. Τροφοδοτείται από σύστημα 12 kW και είναι συμβατή με τροφοδοσία 380V 50Hz, εξισορροπώντας ισχυρή οδηγική δύναμη και ενεργειακή απόδοση. Με συμπαγείς διαστάσεις 9μ x 1μ x 1,3μ και στιβαρή κατασκευή 3100 κιλών, προσφέρει εξαιρετική ακαμψία, σταθερότητα και αποδοτική χρήση χώρου για τις περισσότερες διατάξεις εργοστασίων.
Η μηχανή υποστηρίζει τόσο αυτόματες όσο και χειροκίνητες λειτουργίες αποσφαλμάτωσης, προσαρμοζόμενη ευέλικτα σε προσαρμογή μικρών παρτίδων και μαζική παραγωγή μεγάλης κλίμακας. Με την υποστήριξη αξιόπιστης ποιότητας και επαγγελματικής εξυπηρέτησης, αυτή η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων φράχτη είναι κατασκευασμένη για να διαρκεί και είναι εύκολη στη συντήρηση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ταχύτητα Κύλισης | ≤ 25 m/min (εξαιρουμένου του χρόνου διακοπής) |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 12 kW |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Εύρος Εισόδου | 156,2 mm / 125 mm |
| Εύρος Πάχους Υλικού | 0,35 mm - 0,5 mm |
| Συνολικές Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 9 x 1 x 1,3 m (χωρίς τραπέζι παραλαβής) |
| Βάρος Εξοπλισμού | ~3100 kg |
| Απαιτούμενοι Χειριστές | 1-2 άτομα |
| Τύπος Ξετυλιχτήρα | Αυτόνομος (χειροκίνητη τάση) |
| Λειτουργίες Λειτουργίας | Αποσφαλμάτωση / Αυτόματη |