| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Ταχύτητα τροχιάς | ≤ 25 m/min (εκτός των ωρών στάσης λειτουργίας) |
| Εγκατεστημένη ισχύς | 12 kW |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Διάμετρος εισόδου | 156.2 mm / 125 mm |
| Περιοχή πάχους υλικού | 00,35 mm - 0,5 mm |
| Συνολικό μέγεθος (L × W × H) | Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή οχημάτων |
| Βάρος του εξοπλισμού | ~3100 kg |
| Απαιτούμενοι φορείς εκμετάλλευσης | 1-2 άτομα |
| Τύπος αποσύρματος | Κάντιλιβερ (χειροκίνητη ένταση) |
| Τρόποι λειτουργίας | Αποδιορθώσεις / Αυτοματοποίηση |