| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Rulo Şekillendirme Hızı | ≤ 25 m/dak (kesinti süreleri hariç) |
| Kurulu Güç | 12 kW |
| Güç Kaynağı | 380 V, 50 Hz ± 0.4 Hz |
| Giriş Genişliği | 156.2 mm / 125 mm |
| Malzeme Kalınlığı Aralığı | 0.35 mm - 0.5 mm |
| Genel Boyutlar (U×G×Y) | 9 × 1 × 1.3 m (alıcı masa hariç) |
| Ekipman Ağırlığı | ~3100 kg |
| Gerekli Operatör Sayısı | 1-2 kişi |
| Açıcı Tipi | Konsol (manuel gerdirme) |
| Çalışma Modları | Hata Ayıklama / Otomatik |