| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Parametre | Özellikler |
|---|---|
| Yuvarlanma Hızı | ≤ 25 m/dak (kesinti süresi hariç) |
| Kurulu Güç | 12 kW |
| Güç Kaynağı | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Giriş Genişliği | 156,2 mm / 125 mm |
| Malzeme Kalınlığı Aralığı | 0,35 mm - 0,5 mm |
| Genel Boyut (U×G×Y) | 9 × 1 × 1,3 m (karşılama masası hariç) |
| Ekipman Ağırlığı | ~3100 kg |
| Gerekli Operatörler | 1-2 kişi |
| Açıcı Tipi | Konsol (manuel gerdirme) |
| Çalışma Modları | Hata ayıklama / Otomatik |