| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Parametreler | Özellikler |
|---|---|
| Dökme hızı | ≤ 25 m/min (uzak zaman hariç) |
| Kurulu Güç | 12 kW |
| Güç kaynağı | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Giriş genişliği | 156.2 mm / 125 mm |
| Malzeme Kalınlığı Aralığı | 0.35 mm - 0.5 mm |
| Toplam Boyut (L × W × H) | 9 × 1 × 1,3 m (karşılama masası hariç) |
| Ekipmanın ağırlığı | ~3100 kg |
| Gerekli Operatörler | 1-2 kişi |
| Rulo açma tipi | Kantelever (El ile germe) |
| Çalışma Modları | Hata ayıklama / Otomatik |