| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Parameter | Specificaties |
|---|---|
| Walssnelheid | ≤ 25 m/min (exclusief stilstand) |
| Geïnstalleerd Vermogen | 12 kW |
| Voeding | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Invoerbreedte | 156,2 mm / 125 mm |
| Materiaaldiktebereik | 0,35 mm - 0,5 mm |
| Totale Afmetingen (L×B×H) | 9 × 1 × 1,3 m (excl. ontvangsttafel) |
| Gewicht Apparatuur | ~3100 kg |
| Benodigde Operators | 1-2 personen |
| Afwikkelaar Type | Cantilever (handmatige spanning) |
| Bedrijfsmodi | Debuggen / Automatisch |