| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Parametr | Specyfikacje |
|---|---|
| Prędkość Walcowania | ≤ 25 m/min (z wyłączeniem przestojów) |
| Moc Zainstalowana | 12 kW |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz ± 0,4 Hz |
| Szerokość Wejściowa | 156,2 mm / 125 mm |
| Zakres Grubości Materiału | 0,35 mm - 0,5 mm |
| Wymiary Całkowite (Dł. x Szer. x Wys.) | 9 x 1 x 1,3 m (bez stołu odbiorczego) |
| Waga Urządzenia | ~3100 kg |
| Wymagani Operatorzy | 1-2 osoby |
| Typ Rozwijaka | Wysięgnikowy (ręczne napinanie) |
| Tryby Pracy | Debugowanie / Automatyczny |