| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Bu IBR 686 çatı levhası rulo şekillendirme makinesi, özellikle Afrika pazarı için tasarlanmış yüksek verimlilikli trapezoidal metal çatı levhaları üretimi için tasarlanmıştır.16 mm kalınlığında duvar plakaları ile sağlam 350H çelik kaynaklı çerçeve ile inşa, makine sürekli çalışma sırasında olağanüstü bir istikrar ve uzun süreli dayanıklılık sağlar.
23 şekillendirme istasyonu ve yüksek kaliteli 45 # çelikten üretilen 80 mm katı şaftı ile, makine hassas şekillendirme performansı ve tutarlı levha kalitesini sunar.Güvenilir bir zincirli aktarım ile 5kW'lık bir servomotor, dakikada 40 metreye kadar üretim hızına ulaşıyor.
45 # çelikten üretilen ve hassas işleme ve yüzey sertleştirme ile üretilen rulolar, üstün aşınma direnci ve uzatılmış hizmet ömrü sağlar.Kesme sistemi patentli doğrusal rehber ray tasarımı ile bir servo tahrikli uçan kesme cihazı içerir, maksimum verimlilik ve minimum malzeme israfı için makine durmadan pürüzsüz, hassas kesimi sağlar.
| Model NO. | 686 Yuvarlak şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | Çatı, Duvar, Yer |
| Hız | 0-40m/Min |
| Ana motor | 7.5kw |
| Voltaj | 380V / 50Hz, 3p veya Müşterinin talebi olarak özelleştirilmiş |
| Rol Stasyonu | 23 satır |
| Döner çapı | 80mm (sert çubuk) |
| Gönderim yöntemi | Döviz aktarımı |
| Kesim yöntemi | Doğrusal kılavuz kesme |
| Dokunmatik ekran | PLC |
| Kaynağı | Botou Cangzhou Hebei |
| Garanti | 1 yıl |