| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
Deze IBR 686 dakplaat rolvormmachine is ontworpen voor een zeer efficiënte productie van trapeziumvormige metalen dakplaten, specifiek ontworpen voor de Afrikaanse markt. Gebouwd met een robuust 350H stalen gelast frame met 16 mm dikke wandplaten, zorgt de machine voor uitzonderlijke stabiliteit en duurzaamheid op lange termijn tijdens continu gebruik.
Met 23 vormstations en 80 mm massieve assen gemaakt van hoogwaardig 45# staal, levert de machine nauwkeurige vormprestaties en consistente plaatkwaliteit. Het energiesysteem combineert een 7,5 kW servomotor met een betrouwbare kettingaandrijving, wat productiesnelheden tot 40 meter per minuut bereikt.
De rollen, vervaardigd uit 45# staal met precisiebewerking en oppervlakteharding, bieden superieure slijtvastheid en een langere levensduur. Het snijsysteem bevat een servo-aangedreven vliegende snijinrichting met een gepatenteerd lineair geleiderailontwerp, waardoor soepel en nauwkeurig snijden mogelijk is zonder machineonderbreking voor maximale efficiëntie en minimale materiaalverspilling.
| Model NR. | 686 Rolvormmachine |
|---|---|
| Gebruik | Dak, Muur, Vloer |
| Snelheid | 0-40m/Min |
| Hoofdmotor | 7,5 kW |
| Spanning | 380V/50Hz, 3p of Aangepast naar Klantenspecificatie |
| Rolstation | 23 rijen |
| Asdiameter | 80 mm (massieve as) |
| Transmissiemethode | Tandwieloverbrenging |
| Snijmethode | Lineaire geleideschaar |
| Touchscreen | PLC |
| Oorsprong | Botou Cangzhou Hebei |
| Garantie | 1 jaar |