| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. yüksek performanslı otomatik bir depo raf paneli rulo oluşturma makinesi sunar.ve yüksek hassasiyetli metal raf panellerinin üretimiBu tamamen entegre üretim hattı, beslemeyi, köşeyi çıkarmayı, rulo oluşturmayı, hassas tıraş etmeyi ve bükmeyi tek bir sürekli iş akışına birleştirerek tutarlı profil kalitesini sağlar.güçlü yapısal sertlik, ve uzun hizmet ömrü.
Bu raf şekillendirme makinesi, ağır işlevli raf panelleri için mükemmel şekillendirilebilirlik, yüzey finişi ve yapısal dayanıklılık sağlamak için özel olarak Q235 galvanizli levha işleme için tasarlanmıştır.Çeşitli depolama sistemi gereksinimlerini karşılamak için çeşitli raf boyutlarının esnek üretimini destekler, ve depo raflarında, süpermarket raflarında, endüstriyel depolama sistemlerinde ve lojistik dağıtım merkezlerinde yaygın olarak kullanılır.
Makine, endüstriyel derecede dayanıklılık için ağır işlevli bir yapıya sahiptir. 25 mm kalınlığında bütünleşik bir duvar paneli yapısı ve çelik kaynaklı kare boru çerçevesini benimser.olağanüstü sertlik sağlayan, düşük titreşim ve uzun saatlik üretim sırasında istikrarlı çalışma.
| Dökme malzemesi | Q235 galvanizli levha |
| Döner | Φ80 |
| Yapı biçimi | Duvar paneli yapısı, kalınlığı 25 mm |
| Üretim boşaltma hızı | 0-10m/min (PLC frekans dönüşüm hızı düzenlemesi) |
| İletişim modu | Motor redüktörü ve daha sonra vites aktarımını çalıştırır |
| Kontrol sistemi | A) Programlanabilir PLC kontrol sistemini ve hız düzenlemesi için frekans dönüştürücüsünü benimseyin. B) İnsan-makine arayüzü, dokunmatik ekran ekranı, kolay ve kullanıcı dostu işletim |
| Çerçeve | Çelik kaynaklı kare boru çerçevesini kullanın |
| Kalıplama makinesinin boyutları | 18000mm*1500mm*1500mm |
| Kalıp | Malzeme Cr12MOV, sertliği HRC58-62° |