| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | Depolama rafı şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Çalışma Hızı | 8-11m/dak |
| Mil çapı | Φ80 |
| Rulo değirmeni seti sayısı | 14 sıra kalıplama |
| Maksimum kesme genişliği | 200mm |
| Üretim boşaltma hızı | 0-10m/dak |
| Şanzıman modu | Motor redüktörü ve ardından dişli şanzımanı çalıştırır |
| Özellikler | 18000mm*1500mm*1500mm |
| Rulo malzemesi | Q235 galvanizli sac |
| Yük taşıyan çelik şeridin ağırlığı | 3.0 ton |
| Yapısal form | entegre gergi yapısı |
| Raf | Çelik kaynaklı kare tüp raftan yapılmıştır |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Çelik Tel Sabit |
| GTİP Kodu | 8455221000 |