| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | 50-75-100 Lichte stalen kielrolvormmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | 50-75-100 Lichte stalen rolvormende machine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Machinebouw | Integral lassen van stalen platen |
| Aantal gietpasjes | 16 |
| Materiaal van de as | 40CR |
| Transmissie structuur | Versnellingsbaktransmissie |
| Dikte van het frame | 35 mm |
| Hydraulisch pompstation | 11 kW |
| Motor voor het snijden | 2.3kw |
| Productiesnelheid | 0-60 m/min |
| Controlesysteem | PLC's |