| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | Verpakkingsmachine voor het vormen van planken |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Werksnelheid | 8-11m/min |
| Spindeldiameter | Φ80 |
| Aantal walsen | 14 rijen gieten |
| Maximale snijbreedte | 200 mm |
| Productieontladingssnelheid | 0-10m/min |
| Transmissie-modus | De motor aandrijft de reducer en dan de versnellingsbak |
| Specificatie | 18000mm*1500mm*1500mm |
| rollend materiaal | Q235 gegalvaniseerd plaat |
| Gewicht van dragende stalen band | 3.0 ton |
| Structurele vorm | integrale spanningsstructuur |
| Deeltjes | van ijzer of van staal |
| Controlesysteem | PLC's |
| Op maat | Op maat |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Transportpakket | Plastic film en staaldraad vastgemaakt |
| HS-code | 8455221000 |