| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR. | 686 Rolvormmachine |
|---|---|
| Gebruik | Dak, Muur, Vloer |
| Snelheid | 0-40m/Min |
| Hoofdmotor | 7.5kw |
| Voltage | 380V/50Hz, 3p of Aangepast naar Klantverzoek |
| Rolstation | 23 rijen |
| Asdiameter | 80mm (massieve as) |
| Transmissiemethode | Tandwieloverbrenging |
| Snijmethode | Lineaire geleideschaar |
| Touchscreen | PLC |
| Oorsprong | Botou Cangzhou Hebei |
| Garantie | 1 jaar |