| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Materiaal | Gelast staal, 0,6 mm dik |
|---|---|
| Processtroom | Afwikkelen -> Vormen -> Lassen -> Rechtzetten -> Continu snijden |
| Onroller | Handspanning; laadvermogen van 2,0 ton; maximale breedte 400 mm; binnendiameter Φ500 |
| Het vormen van standpunten | 55 stations |
| Materiaal van de rol | Cr12-vormstaal, HRC55-58 |
| Versnelling | 1-15 m/min (PLC-omvormer verstelbaar) |
| Lasersweismachine | 3 kW hoge configuratie |
| Controlesysteem | PLC + touchscreen |
| Afmeting | ongeveer 25 m × 1,5 m × 1,5 m |