| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Malzeme | Galvanizli çelik, 0,6 mm kalınlık |
|---|---|
| İşlem Akışı | Açma -> Şekillendirme -> Kaynak -> Düzeltme -> Durmadan kesme |
| Açıcı | Manuel gerdirme; 2,0 ton yük kapasitesi; maksimum genişlik 400 mm; iç çap Φ500 |
| Şekillendirme İstasyonları | 55 istasyon |
| Rulo Malzemesi | Cr12 kalıp çeliği, HRC55-58 |
| Hız | 1-15 m/dak (PLC invertör ayarlanabilir) |
| Lazer Kaynak Makinesi | 3 KW yüksek konfigürasyon |
| Kontrol Sistemi | PLC + dokunmatik ekran |
| Boyut | yaklaşık 25 m × 1,5 m × 1,5 m |