| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας, πάχους 0,6 mm |
|---|---|
| Ύδρευση διαδικασίας | Αποσύνδεση -> Σχηματισμός -> Ένταξη -> Διόρθωση -> Συνεχή κοπή |
| Αποσύρτης | Εγχειριτική ένταση, χωρητικότητα φορτίου 2,0 τόνων, μέγιστο πλάτος 400 mm, εσωτερική διάμετρος Φ500 |
| Σχηματισμός Στάσεων | 55 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρων | Χάλυβας τύπου Cr12, HRC55-58 |
| Ταχύτητα | 1-15 m/min (προσαρμόσιμος με μετατροπέα PLC) |
| Εξεργαστής με λέιζερ | Διαμόρφωση υψηλής ισχύος 3 kW |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ + οθόνη αφής |
| Διάσταση | περίπου 25 m × 1,5 m × 1,5 m |