| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
Ontwikkeld voor hoogwaardige geglazuurde tegelproductie, verwerkt de 1110 profileringsmachine 1250 mm breed, 0,3-0,5 mm dik Q235 kleurstaal en gegalvaniseerde platen. Deze professionele en duurzame apparatuur levert stabiele prestaties voor veeleisende productieomgevingen.
| Model | 1110 |
|---|---|
| Invoerbreedte | 1250 mm |
| Geschikt Materiaal | Gekleurde staalplaat, Gegalvaniseerde staalplaat |
| Materiaalnorm | Q235 |
| Materiaaldikte | 0,3-0,5 mm |
| Machineframe | 400H standaard staal |
| Wandplaatdikte | 16 mm |
| Vormrollen Stations | 16-21 rijen |
| Rolmateriaal | 45Cr (gehard / getemperd / fijn gedraaid / verchroomd) |
| Hoofdas | Φ80 mm massieve as |
| Hoofdmotor | 11 kW servomotor |
| Transmissie | Versnellingsbak aandrijving |
| Productiesnelheid | 4-12 m/min |
| Snijtype | Post-forming snijden, dubbele lineaire geleiding elektrisch knippen |