| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model | 1110 |
| Invoerbreedte | 1250 mm |
| Geschikt Materiaal | Kleurstaalplaat, Gegalvaniseerde staalplaat |
| Materiaal Standaard | Q235 |
| Materiaaldikte | 0,3-0,5 mm |
| Machine Frame | 400H standaard staal |
| Wandplaat Dikte | 16 mm |
| Vormrollen Stations | 16-21 rijen |
| Rol Materiaal | 45Cr (gehard / getemperd / fijn gedraaid / verchroomd) |
| Hoofdas | Φ80 mm massieve as |
| Hoofdmotor | 11 kW servo motor |
| Overbrenging | Tandwielkast aandrijving |
| Productiesnelheid | 4-12 m/min |
| Snijtype | Post-forming snijden, dubbele lineaire geleiding elektrische shearing |