| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το μηχάνημα τόξου από ψυχρή σκληρή πλάκα είναι μια επαγγελματική συσκευή διαμόρφωσης για την επεξεργασία γαλβανισμένων πλακών. Για να διασφαλιστεί η σταθερότητα της διαμόρφωσης, έχει αυστηρές απαιτήσεις για το πλάτος τροφοδοσίας των πρώτων υλών, το οποίο καθορίζεται σε 1000mm. Αυτό το σταθερό πλάτος είναι συμβατό με τις περισσότερες τυπικές γαλβανισμένες πλάκες και αποφεύγει σφάλματα μεγέθους διαμόρφωσης που προκαλούνται από ασυνεπές πλάτος υλικού, διασφαλίζοντας ομαλή επακόλουθη επεξεργασία.
Για να διασφαλιστεί η συνολική σταθερότητα και η διάρκεια ζωής, ο εξοπλισμός είναι πλήρως κατασκευασμένος από χάλυβα 350H, ο οποίος έχει εξαιρετικές μηχανικές ιδιότητες και αντοχή στη φθορά. Είναι εξοπλισμένος με 26 σετ σχεδιασμού διαμόρφωσης κυλίνδρων για σταδιακή και ακριβή διαμόρφωση ψυχρών σκληρών πλακών, και ο συμπαγής κύριος άξονας 70mm ενισχύει την ακαμψία και την ικανότητα φόρτισης ροπής, διασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία.
Ο κύριος κινητήρας είναι ένας σερβοκινητήρας 7,5kw, που χαρακτηρίζεται από σταθερή λειτουργία και ακριβή ρύθμιση ταχύτητας. Η ταχύτητα παραγωγής μπορεί να ρυθμιστεί μεταξύ 0-40 μέτρων ανά λεπτό, επιτρέποντας στους χειριστές να ρυθμίζουν την κατάλληλη ταχύτητα σύμφωνα με τις πραγματικές ανάγκες, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα παραγωγής, διασφαλίζοντας παράλληλα την ποιότητα του προϊόντος.
Όσον αφορά την ασφάλεια και τον έλεγχο, ο εξοπλισμός υιοθετεί διπλή χειροκίνητη διαμόρφωση τροφοδοσίας για την αποφυγή εσφαλμένης λειτουργίας. Ο διπλός γραμμικός οδηγός σερβο-ηλεκτρικού ψαλιδιού είναι εξοπλισμένος με λειτουργία συναγερμού, και ο έλεγχος μετατροπής συχνότητας PLC απλοποιεί τη λειτουργία και διασφαλίζει σταθερή και αξιόπιστη λειτουργία.
| Μοντέλο Αρ. | Μηχάνημα Λαμαρίνας Στέγης Κυματοειδούς |
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1000mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Αριθμός σετ κυλινδρικής διαμόρφωσης | 26 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Διπλό ράφι τροφοδοσίας με χειροκίνητη κούνια (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 12000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρώτες ύλες | Γαλβανισμένος χάλυβας |