| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Soğuk sert levha yay makinesi galvanizli levha işleme için profesyonel bir şekillendirme cihazıdır.1000 mm olarak belirtilmiştirBu sabit genişlik, çoğu standart galvanizli levha ile uyumludur ve tutarlı olmayan malzeme genişliğinin neden olduğu boyut hatalarının oluşmasını önler ve sorunsuz bir takip işlemeyi sağlar.
Genel istikrarı ve kullanım ömrünü sağlamak için, ekipman tamamen mükemmel mekanik özelliklere ve aşınma direnci olan 350H büyük çelikten yapılmıştır.Soğuk sert plakaların kademeli ve hassas şekillendirilmesi için 26 set rulo şekillendirme tasarımı ile donatılmıştır, ve 70 mm'lik katı ana şaft, sabit çalışmayı sağlayan sertliği ve tork taşıma kapasitesini arttırır.
Ana motor, 7.5kw'lık bir servo motordur, istikrarlı çalışmaya ve hassas hız düzenlemesine sahiptir. üretim hızı dakikada 0-40 metre arasında ayarlanabilir,operatörlerin gerçek ihtiyaçlara göre uygun hızı ayarlamasına izin vermek, üretim verimliliğini önemli ölçüde artırırken ürün kalitesini de sağlar.
Güvenlik ve kontrol açısından, ekipman yanlış çalışmayı önlemek için çift elle çalıştırılan besleme kalıbını benimsiyor.ve PLC frekans dönüşüm kontrolü işleyişi basitleştirir ve istikrarlı ve güvenilir işleyişi sağlar.
| Model NO | Dalgalanmış Çatı Yaprak Makinesi |
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Besleme genişliği | 1000 mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-40M/min |
| Renk | Özel |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Lastik seti sayısı | 26 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Özel | Özel |
| Besleme yöntemi | Çift el sallanan besleme rafı (basınçlı rulo ile) |
| Spesifikasyon | 12000mm x 1300mm x 1400mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Hammaddeler | Galvanizli çelik |