| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Μοντέλο Μηχανήματος | Μηχάνημα Ισοπέδωσης από Ανοξείδωτο Ατσάλι 1.3m |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο Υλικό | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Πάχος Υλικού | 1-2mm (Τυπικό: 2mm) |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1300mm |
| Ενεργό Πλάτος Διαμόρφωσης | 1250mm |
| Περάσματα Διαμόρφωσης | 7 άνω, 6 κάτω |
| Κύριος Άξονας | Συμπαγής άξονας Φ90mm |
| Υλικό Κυλίνδρων | 45Cr, σκληρυμένο, βαμμένο, επιχρωμιωμένο |
| Ισχύς Κινητήρα | 7.5KW |
| Ταχύτητα Εργασίας | 15-25m/min |
| Σύστημα Κοπής | Ηλεκτρική κοπή, χωρίς γρέζια, τηλεχειρισμός |
| Υλικό Λεπίδας | Cr12 |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC + οθόνη αφής |
| Ακρίβεια Μήκους | ±1mm |
| Τάση | Τριφασική 380V 50Hz |