| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model maszyny | Maszyna do walcowania na zimno ze stali nierdzewnej 1,3m |
|---|---|
| Materiał zastosowania | Stal nierdzewna |
| Grubość materiału | 1-2mm (Standard: 2mm) |
| Szerokość podawania | 1300mm |
| Efektywna szerokość formowania | 1250mm |
| Przejścia formowania | 7 górnych, 6 dolnych |
| Wał główny | Solidny wał Φ90mm |
| Materiał wałka | 45Cr, hartowany, odpuszczany, chromowany |
| Moc silnika | 7,5KW |
| Prędkość robocza | 15-25m/min |
| System cięcia | Cięcie elektryczne, bez zadziorów, zdalne sterowanie |
| Materiał ostrza | Cr12 |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Dokładność długości | ±1mm |
| Napięcie | Trójfazowe 380V 50Hz |