| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Μηχανή Διαμόρφωσης Κυματοειδούς Λαμαρίνας Τραπεζοειδούς Προφίλ 905T από Χάλυβα είναι μια υψηλής απόδοσης λύση σχεδιασμένη για την αποδοτική και ακριβή παραγωγή τραπεζοειδών λαμαρινών στέγης. Χρησιμοποιείται ευρέως σε βιομηχανικά κτίρια, αποθήκες, εμπορικές εγκαταστάσεις και οικιστικά έργα στέγης λόγω της ικανότητάς της να παράγει ισχυρά, ανθεκτικά και αισθητικά συνεπή πάνελ.
Αυτή η μηχανή είναι κατασκευασμένη με στιβαρό ατσάλινο πλαίσιο και προηγμένη τεχνολογία διαμόρφωσης κυλίνδρων, εξασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη σταθερότητα και ελάχιστους κραδασμούς κατά τη λειτουργία. Οι κύλινδροι διαμόρφωσης κατασκευάζονται από υλικά υψηλής ποιότητας και υποβάλλονται σε μηχανουργική κατεργασία ακριβείας και θερμική επεξεργασία, γεγονός που εγγυάται ακριβή προφίλ λαμαρίνας και εκτεταμένη διάρκεια ζωής. Το προφίλ 905T εκτιμάται ιδιαίτερα για την εξαιρετική του ικανότητα φόρτισης και την απόδοση αποστράγγισης νερού.
Εξοπλισμένη με αυτόματο σύστημα ελέγχου, η μηχανή επιτρέπει εύκολη λειτουργία και ακριβή κοπή μήκους. Οι χρήστες μπορούν να ρυθμίσουν τις παραμέτρους παραγωγής μέσω μιας φιλικής προς το χρήστη διεπαφής, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα και μειώνοντας τα χειροκίνητα λάθη. Το σύστημα υποστηρίζει επίσης συνεχή παραγωγή, καθιστώντας το κατάλληλο για απαιτήσεις μαζικής παραγωγής.
Επιπλέον, η μηχανή προσφέρει υψηλή ταχύτητα παραγωγής διατηρώντας σταθερή ποιότητα. Είναι συμβατή με διάφορα μεταλλικά υλικά όπως γαλβανισμένο χάλυβα, PPGI και πηνία αλουμινίου, παρέχοντας ευελιξία για διαφορετικές απαιτήσεις έργων. Προαιρετικά εξαρτήματα όπως υδραυλικοί αποτυλιχτήρες, στοίβες και μονάδες ανάγλυφης εκτύπωσης μπορούν να ενσωματωθούν για να ενισχύσουν την αυτοματοποίηση και την παραγωγικότητα.
Συνολικά, η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων 905T αποτελεί μια αξιόπιστη και οικονομικά αποδοτική επένδυση για κατασκευαστές που επιδιώκουν να παράγουν υψηλής ποιότητας λαμαρίνες στέγης με ακρίβεια, αποδοτικότητα και ανθεκτικότητα.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων 950T |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1220mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός σετ κυλινδρικών μύλων | 18 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Διπλό ράφι τροφοδοσίας με το χέρι (με κύλινδρο πίεσης) |
| Πρώτες ύλες | Γαλβανισμένος χάλυβας |
| Πλαίσιο μηχανής | Πλαίσιο χάλυβα 350H |
| Πλάτος τροφοδοσίας | 1220mm |
| Προδιαγραφή | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Παραγωγική ικανότητα | 400 σετ/έτος |