| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας, πάχος 0,6 mm |
| Ροή Διαδικασίας | Ξετύλιξη → Διαμόρφωση → Συγκόλληση → Ευθυγράμμιση → Συνεχής κοπή |
| Ξετυλίχτρα | Χειροκίνητη τάση; Χωρητικότητα φορτίου 2,0 τόνων; μέγιστο πλάτος 400 mm; εσωτερική διάμετρος Φ500 |
| Στάσεις Διαμόρφωσης | 55 σταθμοί |
| Υλικό Κυλίνδρων | Χάλυβας καλουπιού Cr12, HRC55-58 |
| Ταχύτητα | 1-15 m/min (ρυθμιζόμενο με μετατροπέα PLC) |
| Συγκολλητής Λέιζερ | 3 KW υψηλή διαμόρφωση |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC + οθόνη αφής |
| Διαστάσεις | περίπου. 25 m × 1,5 m × 1,5 m |