| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Stal ocynkowana, grubość 0,6 mm |
| Przepływ procesu | Rozwijanie → Formowanie → Spawanie → Prostowanie → Cięcie bez zatrzymywania |
| Rozwijarka | Napięcie ręczne; nośność 2,0 tony; maksymalna szerokość 400 mm; średnica wewnętrzna Φ500 |
| Stojaki formujące | 55 stacji |
| Materiał rolek | Stal narzędziowa Cr12, HRC55-58 |
| Prędkość | 1-15 m/min (regulowana falownikiem PLC) |
| Spawarka laserowa | Wysoka konfiguracja 3 KW |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Wymiary | ok. 25 m × 1,5 m × 1,5 m |