| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το τμήμα διαμόρφωσης με κυλιόμενο τραπέζι της μηχανής διαμόρφωσης κυματοειδών πλακιδίων με μερικό τόξο 1100 κινείται από κινητήρα, με αλυσίδα να οδηγεί κάθε κύλινδρο για σταθερή τροφοδοσία. Στο τμήμα πρέσας, ένας υδραυλικός κύλινδρος κινεί τη μήτρα πάνω-κάτω, πιέζοντας χρωματιστό χάλυβα σε σχήματα κυματοειδών πλακιδίων πολλαπλών τμημάτων. Το τμήμα κοπής, επίσης κινούμενο από υδραυλικό κύλινδρο, κόβει με ακρίβεια τα διαμορφωμένα χρωματιστά χαλύβδινα πλακίδια στο απαιτούμενο μήκος, ολοκληρώνοντας την πλήρη διαδικασία παραγωγής.
Αυτή η μηχανή είναι κατασκευασμένη με υψηλής ποιότητας εξαρτήματα για μακροχρόνια σταθερή λειτουργία. Διαθέτει πλαίσιο από χάλυβα 350H, 16 σειρές μονάδων διαμόρφωσης με κυλίνδρους και κυλίνδρους από χάλυβα 45# επεξεργασμένους με τραχιά στρογγύλευση, λεπτή στρογγύλευση, λείανση εξωτερικής περιφέρειας και ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση. Με διάμετρο άξονα Φ70mm, σχάρα τροφοδοσίας διπλής χειροκίνητης ταλάντωσης και υδραυλική διπλή γραμμική ράγα κοπής μετά τη διαμόρφωση, εξασφαλίζει υψηλή ακαμψία, ευέλικτη λειτουργία και ακριβή κοπή.
Τα αντίστοιχα κυματοειδή πλακίδια που παράγονται από αυτόν τον εξοπλισμό διαθέτουν όμορφη εμφάνιση, απλό και κομψό στυλ, μοναδικό σχήμα και εξαιρετική υφή. Συνδυάζουν την κλασική αισθητική των παραδοσιακών κυματοειδών πλακιδίων με τα πλεονεκτήματα του χαμηλού βάρους, της υψηλής αντοχής, της αδιάβροχης και πυράντοχης απόδοσης, και της εύκολης εγκατάστασης, μειώνοντας αποτελεσματικά το κόστος κατασκευής και βελτιώνοντας την αποδοτικότητα παραγωγής.
Αυτή η μηχανή χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια τύπου κήπου, τουριστικά αξιοθέατα, κιόσκια, ξενοδοχεία, βίλες, εκθεσιακά κτίρια και εξωτερικές διακοσμήσεις όπως θέρετρα και ιδιωτικές κατοικίες, προσθέτοντας μια μοναδική αντίστοιχη γοητεία σε διάφορα κτίρια.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | 1100 |
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 4-5M/min |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων | 16 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Σχάρα τροφοδοσίας διπλής χειροκίνητης ταλάντωσης (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 9000mmx1800mmx1700mm |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Ελέγχου | Βιομηχανικός Υπολογιστής PLC |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πακέτο Μεταφοράς | Πλαστική Μεμβράνη & Σταθεροποίηση με Χαλύβδινο Σύρμα |
| Κωδικός HS | 8455221000 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πρώτες ύλες | Γαλβανισμένη λαμαρίνα, χρωματιστή λαμαρίνα |
| Πλαίσιο μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Πλάτος τροφοδοσίας | 1200mm |