| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
1100 kısmi arklı rulo şekillendirme makinesinin bir parçasını oluşturan silindir tablası, sabit besleme için her bir silindiri dönmeye yönlendiren bir zincire sahip bir motor tarafından tahrik edilir. Presleme bölümünde, bir hidrolik silindir, renkli çeliğin çok bölümlü sırlı karo şekillerine preslenmesiyle kalıbın yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlar. Yine bir hidrolik silindirle tahrik edilen kesme bıçağı kısmı, şekillendirilmiş renkli çelik karoları gereken uzunlukta hassas bir şekilde keserek tüm üretim sürecini tamamlar.
Bu makine, uzun süreli istikrarlı çalışma için yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir. 350H çelik çerçeveye, 16 sıra şekillendirme haddeleme ünitesine ve kaba tornalama, ince tornalama, dış daire taşlama ve elektrokaplama ile işlenmiş 45# çelik rulolara sahiptir. Φ70mm mil çapı, çift elle sallanan besleme rafı ve kalıplama sonrası hidrolik çift doğrusal kılavuz raylı kesme özelliğiyle yüksek sertlik, esnek çalışma ve hassas kesim sağlar.
Bu ekipmanla üretilen antika sırlı fayanslar güzel bir görünüme, sade ve zarif bir tarza, benzersiz bir şekle ve mükemmel bir dokuya sahiptir. Geleneksel sırlı karoların klasik estetiğini hafiflik, yüksek mukavemet, su geçirmez ve yanmaz performans ve kolay kurulum avantajlarıyla birleştirerek inşaat maliyetlerini etkili bir şekilde azaltır ve üretim verimliliğini artırır.
Bu makine, bahçe tarzı fabrikalarda, turistik mekanlarda, pavyonlarda, otellerde, villalarda, sergi binalarında ve tatil köyleri ve özel evler gibi dış mekan dekorasyonlarında yaygın olarak kullanılmakta ve çeşitli binalara benzersiz bir antika çekicilik katmaktadır.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Model numarası | 1100 |
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Çatı |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 4-5M/dak |
| Tahrik Türü | Zincir tahriki |
| İletim Yöntemi | Elektrik |
| Haddehane seti sayısı | 16 sıralı kalıplama |
| Mil çapı | Φ70mm (Katı şaft) |
| Besleme yöntemi | Çift elle sallanan besleme rafı (basınç silindirli) |
| Şartname | 9000mmx1800mmx1700mm |
| Elektrik Kontrol Sistemi | Endüstriyel Bilgisayar PLC |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşıma Paketi | Plastik Film ve Çelik Tel Sabit |
| GTİP Kodu | 8455221000 |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| İşlenmemiş içerikler | Galvanizli çelik levha, renkli çelik levha |
| Makine çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Besleme genişliği | 1200mm |