| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Σχεδιασμένο και κατασκευασμένο από την Hebei Hengfu Pressing Machinery Manufacturing Co., Ltd.,η μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων γυαλισμένων κεραμιδίων 1110 (μοντέλο YX24-222-1110) έχει σχεδιαστεί για την επεξεργασία χρώματος χάλυβα 1250 mm Q235 και γαλβανισμένου χάλυβα με πάχος που κυμαίνεται από 0Αυτό το μηχάνημα προσφέρει σταθερή απόδοση και υψηλή ακρίβεια σχηματισμού για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Η ανθεκτική κατασκευή διαθέτει ένα 400H εθνικό πρότυπο ατσάλινο πλαίσιο και 16mm παχιά πλάκες τοίχου εξοπλισμένο με 16-21 σειρές 45Cr ρολ που υποβάλλονται σβήσιμο, θέρμανση, λεπτό στροφή,και διαδικασίες χρωματοποίησηςΤο σπινδύλιο 80 mm και ο κινητήρας servo 11 kW που τροφοδοτείται από κιβώτιο ταχυτήτων παρέχουν ισχυρή ακαμψία και ομαλή λειτουργία.
Τα προηγμένα χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν σύστημα ηλεκτρικής κοπής διπλής γραμμικής καθοδήγησης μετά το σχηματισμό με Cr12Mov σβήσιμα και λεπτά τρυπημένα εργαλεία για ομαλή κοπή και χαμηλά ποσοστά αποτυχίας.μετατροπέας συχνοτήτων, οθόνη αφής, τηλεχειριστήριο και συστήματα συναγερμού παρέχουν ακριβή έλεγχο με σφάλμα θέσης ≤1 mm.
Το διπλό χειροκίνητο πλαίσιο τροφοδοσίας με χειροκίνητο κοπτήρα διευκολύνει την εύκολη και αποτελεσματική λειτουργία.Αυτή η γραμμή παραγωγής είναι βελτιστοποιημένη για τις απαιτήσεις μαζικής παραγωγής.Βρίσκει εκτεταμένη εφαρμογή σε αρχαία κτίρια, συμπεριλαμβανομένων των εργοστασίων, των γραφικών περιοχών, των περίπτερο, των ξενοδοχείων και των βιλών.
| Σχήμα | 1110 |
| πλάτος τροφοδοσίας | 1250 mm |
| Κατάλληλο υλικό | Φύλλα χρωματιστών χάλυβα, Φύλλα γαλβανισμένου χάλυβα |
| Πρότυπο υλικού | Q235 |
| Δάχος υλικού | 00,3-0,5 mm |
| Κεφάλαιο μηχανής | Σιδήρου τύπου 400H |
| Δυνατότητα της επιφάνειας | 16 χιλιοστά |
| Σχηματισμός σταθμών ρολ | Άρθρο 4 παράγραφος 1 |
| Υλικό κυλίνδρου | 45Cr (κατεψυγμένο / κατεστραμμένο / λεπτά στρογγυλεμένο / χρωματισμένο) |
| Κύριο άξονα | Φ80 mm στερεός άξονας |
| Κεντρικός κινητήρας | Σερβοκινητήρας 11 kW |
| Μεταφορά | Οδηγός κιβωτίου μετατροπής |
| Ταχύτητα παραγωγής | 4-12 m/min |
| Τύπος κοπής | Μεταμόρφωση, ηλεκτρική κοπή διπλού γραμμικού οδηγού |