| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρουσιάζει την Μηχανή διαμόρφωσης κυματοειδών στεγών αλουμινίου YX24-260-1040, μια λύση υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη για αποτελεσματική, σταθερή παραγωγή τυποποιημένων φύλλων στέγης από αλουμίνιο και χρωμοχάλυβα. Σχεδιασμένο με βιομηχανική δομή και τεχνολογία ακριβείας διαμόρφωσης, αυτό το μηχάνημα προσφέρει σταθερή ακρίβεια προφίλ, ομαλή λειτουργία και μεγάλη διάρκεια ζωής. Χρησιμοποιείται ευρέως από κατασκευαστές δομικών υλικών, κατασκευαστικές εταιρείες και διανομείς παγκοσμίως, εμπιστευόμενο για την αξιόπιστη απόδοσή του και την εξαιρετική αποδοτικότητα κόστους.
Αυτό το μοντέλο διαθέτει ένα βαρύ πλαίσιο από χάλυβα 300H που παρέχει εξαιρετική ακαμψία και σταθερότητα κατά τη συνεχή παραγωγή. Το συμπαγές πλαίσιο ελαχιστοποιεί τους κραδασμούς και την παραμόρφωση, εξασφαλίζοντας σταθερή διαμόρφωση ακόμη και σε υψηλές ταχύτητες λειτουργίας. Με 13 σταθμούς διαμόρφωσης και συμπαγή άξονα Φ 70mm, το μηχάνημα προσφέρει ομοιόμορφη κατανομή τάσης και ακριβή έλεγχο προφίλ, παράγοντας φύλλα στέγης με καθαρές γραμμές, σταθερές διαστάσεις και εξαιρετική εφαρμογή για την εγκατάσταση στέγης.
Το σύστημα διαμόρφωσης κυλίνδρων χρησιμοποιεί κυλίνδρους από χάλυβα 45# επεξεργασμένους με ακριβή περιστροφή, εξωτερική λείανση και ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση, εξασφαλίζοντας ομαλή διαμόρφωση υλικού, μεγάλη διάρκεια ζωής και καμία ζημιά στις επιφάνειες του πηνίου. Υιοθετώντας κιβώτιο αλυσίδας 1 ιντσών για σταθερή μετάδοση ισχύος και ψαλίδι οδηγού τεσσάρων στηλών για καθαρή, ακριβή κοπή, το μηχάνημα εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία και χαμηλά ποσοστά αστοχίας. Με ταχύτητα διαμόρφωσης 10-15μ/λεπτό και πλάτος τροφοδοσίας 1200mm, υποστηρίζει υψηλή παραγωγή και καλύπτει απαιτήσεις μεγάλης κλίμακας παραγωγής.
Κατάλληλο για γαλβανισμένο χάλυβα, χρωμοχάλυβα και πηνία αλουμινίου, αυτό το μηχάνημα προσφέρει μεγάλη προσαρμοστικότητα υλικών για διάφορες εφαρμογές στέγης. Το φιλικό προς το χρήστη ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου εξασφαλίζει απλή λειτουργία και σταθερή λειτουργία, ενώ η συμπαγής διάταξη (7000mm×1300mm×1500mm) εξοικονομεί χώρο στο εργαστήριο και διευκολύνει την εγκατάσταση και τη συντήρηση. Με πιστοποιήσεις CE και SGS, το μηχάνημα πληροί τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας και ποιότητας για χρήση στην παγκόσμια αγορά.
Με την ισχυρή παραγωγική ικανότητα και τον αυστηρό ποιοτικό έλεγχο της Dongguang Hengfu, αυτή η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων στέγης παρέχει σταθερή απόδοση, εύκολη συντήρηση και μακροχρόνια ανθεκτικότητα. Η εταιρεία προσφέρει 1 χρόνο εγγύηση και δια βίου τεχνική υποστήριξη, μαζί με προσαρμοσμένα προφίλ και υπηρεσίες μετά την πώληση πλήρους διαδικασίας. Για επιχειρήσεις που αναζητούν μια αξιόπιστη, υψηλής απόδοσης λύση παραγωγής φύλλων στέγης, αυτό το μηχάνημα είναι μια επαγγελματική και πρακτική επιλογή.
| Αριθμός Μοντέλου | 1040 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1200mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | πλαίσιο από χάλυβα 300H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 10-15μ/λεπτό |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Αριθμός σετ κυλινδρικών μύλων | 13 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Σχάρα τροφοδοσίας από σιδερένια πλάκα |
| Προδιαγραφή | 7000mm×1300mm×1500mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Κτίριο |