| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρουσιάζει την Υψηλής Ταχύτητας Μηχανή Διαμόρφωσης Λαμαρίνας Τραπεζοειδούς Στέγης 1000mm, σχεδιασμένη για αποτελεσματική και ακριβή παραγωγή τραπεζοειδών πάνελ στέγης. Αυτή η προηγμένη μηχανή συνδυάζει στιβαρή μηχανική με ανθεκτικά εξαρτήματα για να προσφέρει σταθερές, υψηλής ποιότητας λαμαρίνες στέγης για εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές.
Κατασκευασμένη με κυλίνδρους ακριβείας και στιβαρό πλαίσιο, η μηχανή εξασφαλίζει σταθερή και αξιόπιστη λειτουργία ακόμη και κατά τη συνεχή παραγωγή. Η στιβαρή κατασκευή της ελαχιστοποιεί τις απαιτήσεις συντήρησης και παρατείνει τη διάρκεια ζωής, παρέχοντας μια αξιόπιστη λύση για κατασκευαστές που απαιτούν τόσο απόδοση όσο και μακροζωία.
Η μηχανή προσφέρει λειτουργία υψηλής ταχύτητας με εξαιρετική ακρίβεια, επιτρέποντας αυξημένη παραγωγή χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα των πάνελ. Ο ευέλικτος σχεδιασμός της υποστηρίζει διάφορα τραπεζοειδή προφίλ και πάχη, παρέχοντας ευελιξία για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων έργων στέγης.
Η Dongguang Hengfu δίνει έμφαση στη σχολαστική δεξιοτεχνία σε κάθε μονάδα. Από την ακριβή ευθυγράμμιση έως την κορυφαία συγκόλληση και τη συναρμολόγηση εξαρτημάτων, η μηχανή διατηρεί στενές ανοχές και παράγει ομαλές, ομοιόμορφες λαμαρίνες με επαγγελματικό φινίρισμα.
Ιδανική για επιχειρήσεις που αναζητούν αποδοτικότητα, ανθεκτικότητα και ακρίβεια, αυτή η μηχανή διαμόρφωσης λαμαρίνας αντιπροσωπεύει μια επαγγελματική, υψηλής απόδοσης λύση που υποστηρίζεται από τη δέσμευση της Dongguang Hengfu στην αριστεία.
| Διαστάσεις | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | 1000 |
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1219mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από Χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 12-15M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση Αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός Σετ Κυλίνδρων Κύλισης | 13 Σειρές Μορφοποίησης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Τροφοδότης Δύο Χειροκίνητων Μανιβέλων (με Ρουλεμάν Πίεσης) |
| Διαστάσεις | 6500mm x 1600mm x 1700mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρήση | Κτίριο |