| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η αυτόματη γραμμή παραγωγής πόρτας με κυλίνδρους είναι ένα πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα που έχει σχεδιαστεί για την αποτελεσματική κατασκευή υψηλής ποιότητας λαβών κλείστρου.σχηματισμός κυλίδων, τρύπησης και κοπής σε μία συνεχή λειτουργία, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση και συνεπή παραγωγή προϊόντων.
Ιδανικό για εργοστάσια με στόχο τη βελτίωση της παραγωγικότητας και τη μείωση του κόστους εργασίας,Αυτή η γραμμή παραγωγής χρησιμοποιεί προηγμένη τεχνολογία σχηματισμού κυλίνδρων για την παραγωγή ακριβών και ανθεκτικών λωρίδων κλείστρου από γαλβανισμένο χάλυβα ή αλουμινένιο περιτυλίγμαΟ βελτιστοποιημένος σχεδιασμός κυλίνδρων και η δομή υψηλής αντοχής οδηγούν σε τελικά προϊόντα με εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας, ομοιόμορφο σχήμα και ισχυρή αντοχή στην παραμόρφωση.ανταποκρίνονται στα διεθνή πρότυπα για πόρτες κυλίνδρων.
Εφοδιασμένη με σύστημα ελέγχου PLC και φιλική προς τον χρήστη οθόνη αφής, η γραμμή παραγωγής επιτρέπει στους χειριστές να ορίζουν εύκολα παραμέτρους όπως μήκος, ποσότητα και ταχύτητα.Το σύστημα εξασφαλίζει υψηλή αυτοματοποίηση, ακριβής κοπή και αξιόπιστη λειτουργία, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και ελαχιστοποιώντας το ανθρώπινο λάθος κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
Για βελτιωμένη λειτουργικότητα, η γραμμή μπορεί να προσαρμοστεί με συστήματα τρύπησης, μονάδες ανάγλυψης ή διπλά στρώματα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.Η υδραυλική κοπή εξασφαλίζει ομαλές άκρες και ακριβή έλεγχο μήκους, ενώ τα προαιρετικά χαρακτηριστικά ασφαλείας εγγυώνται την ασφαλή λειτουργία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Αυτή η γραμμή παραγωγής χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή εμπορικών και βιομηχανικών πόρτων κυλίνδρων, συμπεριλαμβανομένων αποθηκών, καταστημάτων, γκαράζ και εργοστασίων.Η ευελιξία του το καθιστά κατάλληλο για την παραγωγή διαφόρων προφίλ και μεγεθών, προσαρμόζονται στις διαφορετικές απαιτήσεις της αγοράς.
| Πρότυπο ΝΟ | Μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων με κυλίνδρους |
| Υπόθεση | Νέο |
| Η ίδια η μηχανή. | 80*80 τετραγωνικά βαρέα σωλήνες |
| Αριθμός διαβατηρίων χύτευσης | 15 |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας 45# (ακατέργαστος άξονας, Φ50 mm) |
| Δομή μετάδοσης | Μεταφορά κιβωτίων |
| Μοντέλο | 16 mm πλάκα τοίχου |
| Υδραυλικός σταθμός αντλίας | 4kw (με ψύξη αέρα) |
| Μηχανή κοπής | Κεντρικός κινητήρας 4kw |
| Ταχύτητα παραγωγής | 15-16m/min |
| Σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός PLC + έλεγχος συχνότητας (μαρκή Delta) |
| Μέθοδος κοπής | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ή την επεξεργασία υδραυλικών υλών |
| Στραβή τράβηξης | Τεχνητά |
| Μειωτής | Τύπος 4 κυκλοειδής σειράς |
| Γλώσσα λειτουργίας | Κινέζικα, Ρωσικά |