| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Πόρτας Ρολοσυρόμενης είναι ένα πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα σχεδιασμένο για την αποδοτική κατασκευή υψηλής ποιότητας πλακών ρολοσυρόμενης πόρτας. Συνδυάζει διαδικασίες ξετυλίγματος, διαμόρφωσης κυλίνδρων, διάτρησης και κοπής σε μία συνεχή λειτουργία, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση και συνεπή παραγωγή προϊόντων.
Αυτή η γραμμή παραγωγής υιοθετεί προηγμένη τεχνολογία διαμόρφωσης κυλίνδρων για την παραγωγή ακριβών και ανθεκτικών πλακών ρολοσυρόμενης πόρτας από γαλβανισμένα χαλύβδινα ή αλουμινένια πηνία. Με βελτιστοποιημένο σχεδιασμό κυλίνδρων και δομή υψηλής αντοχής, τα τελικά προϊόντα διαθέτουν εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας, ομοιόμορφο σχήμα και ισχυρή αντίσταση στην παραμόρφωση, πληρώντας τα διεθνή πρότυπα για πόρτες ρολοσυρόμενες.
Εξοπλισμένη με σύστημα ελέγχου PLC και φιλική προς το χρήστη οθόνη αφής, η γραμμή παραγωγής επιτρέπει στους χειριστές να ρυθμίζουν εύκολα παραμέτρους όπως μήκος, ποσότητα και ταχύτητα. Το σύστημα εξασφαλίζει υψηλό βαθμό αυτοματισμού, ακριβή κοπή και αξιόπιστη λειτουργία, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και ελαχιστοποιώντας τα ανθρώπινα λάθη κατά την παραγωγή.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή Διαμόρφωσης Κυλίνδρων για Πόρτες Ρολοσυρόμενες |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Το ίδιο το μηχάνημα | Βαριά βάση τετράγωνου σωλήνα 80*80 |
| Αριθμός περασμάτων διαμόρφωσης | 15 |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας 45# (συμπαγής άξονας, Φ50mm) |
| Δομή μετάδοσης | Μετάδοση με γρανάζια |
| Πάχος πλαισίου | Πλάκα τοιχώματος 16mm |
| Σταθμός υδραυλικής αντλίας | 4kw (με ψύξη αέρα) |
| Κινητήρας τμήματος κοπής | Κύριος κινητήρας 4kw |
| Ταχύτητα παραγωγής | 15-16m/min |
| Σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικό PLC + έλεγχος συχνότητας (μάρκα Delta) |
| Μέθοδος κοπής | Ψαλίδι διπλής λεπίδας μετά τη διαμόρφωση |
| Ράβδος έλξης | 35mm γαλβανισμένο |
| Μειωτήρας | Σειρά 4 κυκλοειδών |
| Γλώσσα λειτουργίας | Κινέζικα, Ρωσικά |