| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Πορτών Ρολοκουφωμάτων είναι ένα πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα σχεδιασμένο για την αποδοτική κατασκευή υψηλής ποιότητας πηχών ρολοκουφωμάτων. Συνδυάζει διαδικασίες ξετυλίγματος, διαμόρφωσης κυλίνδρων, διάτρησης και κοπής σε μία συνεχή λειτουργία, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση και συνεπή παραγωγή προϊόντων. Αυτή η γραμμή παραγωγής είναι ιδανική για εργοστάσια που στοχεύουν στη βελτίωση της παραγωγικότητας και τη μείωση του κόστους εργασίας.
Το μηχάνημα υιοθετεί προηγμένη τεχνολογία διαμόρφωσης κυλίνδρων για την παραγωγή ακριβών και ανθεκτικών πηχών ρολοκουφωμάτων από γαλβανισμένο χάλυβα ή πηνία αλουμινίου. Με βελτιστοποιημένο σχεδιασμό κυλίνδρων και δομή υψηλής αντοχής, τα τελικά προϊόντα διαθέτουν εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας, ομοιόμορφο σχήμα και ισχυρή αντίσταση στην παραμόρφωση, πληρώντας τα διεθνή πρότυπα για πόρτες ρολοκουφωμάτων.
Εξοπλισμένη με σύστημα ελέγχου PLC και φιλική προς το χρήστη οθόνη αφής, η γραμμή παραγωγής επιτρέπει στους χειριστές να ρυθμίζουν εύκολα παραμέτρους όπως μήκος, ποσότητα και ταχύτητα. Το σύστημα εξασφαλίζει υψηλό αυτοματισμό, ακριβή κοπή και αξιόπιστη λειτουργία, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και ελαχιστοποιώντας τα ανθρώπινα λάθη κατά την παραγωγή.
Για βελτιωμένη λειτουργικότητα, η γραμμή μπορεί να προσαρμοστεί με συστήματα διάτρησης, μονάδες ανάγλυφης εκτύπωσης ή διαμορφώσεις διπλής στρώσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη. Η υδραυλική κοπή εξασφαλίζει λείες ακμές και ακριβή έλεγχο μήκους, ενώ οι προαιρετικές λειτουργίες ασφαλείας εγγυώνται ασφαλή λειτουργία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Αυτή η γραμμή παραγωγής χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή εμπορικών και βιομηχανικών πορτών ρολοκουφωμάτων, συμπεριλαμβανομένων αποθηκών, καταστημάτων, γκαράζ και εργοστασίων. Η ευελιξία της την καθιστά κατάλληλη για την παραγωγή διαφορετικών προφίλ και μεγεθών, προσαρμοζόμενη στις ποικίλες απαιτήσεις της αγοράς.
Με σταθερή απόδοση, χαμηλές απαιτήσεις συντήρησης και υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής, η Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Πορτών Ρολοκουφωμάτων αποτελεί μια αξιόπιστη επένδυση για κατασκευαστές που επιδιώκουν να επεκτείνουν την παραγωγική τους ικανότητα και να βελτιώσουν την ποιότητα των προϊόντων τους.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή Διαμόρφωσης Κυλίνδρων Πορτών Ρολοκουφωμάτων |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Το ίδιο το μηχάνημα | Βαριά βάση τετράγωνου σωλήνα 80*80 |
| Αριθμός περασμάτων διαμόρφωσης | 15 |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας 45# (συμπαγής άξονας, Φ50mm) |
| Δομή μετάδοσης | Μετάδοση με γρανάζια |
| Πάχος πλαισίου | Πλάκα τοιχώματος 16mm |
| Υδραυλικός σταθμός αντλίας | 4kw (με ψύξη αέρα) |
| Κινητήρας τμήματος κοπής | Κύριος κινητήρας 4kw |
| Ταχύτητα παραγωγής | 15-16m/min |
| Σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικό PLC + έλεγχος συχνότητας (μάρκα Delta) |
| Μέθοδος κοπής | Ψαλίδι διπλής λεπίδας μετά τη διαμόρφωση |
| Μπάρα έλξης | 35mm γαλβανισμένο |
| Μειωτήρας | Σειρά 4 κυκλοειδών |
| Γλώσσα λειτουργίας | Κινέζικα, Ρωσικά |