| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή Διαμόρφωσης Κυλινδρικών Πορτών |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Η ίδια η μηχανή | Βαριά σκελετός από τετράγωνο σωλήνα 80*80 |
| Αριθμός περασμάτων διαμόρφωσης | 15 |
| Υλικό άξονα | Χάλυβας 45# (συμπαγής άξονας, Φ50mm) |
| Δομή μετάδοσης | Μετάδοση με γρανάζια |
| Πάχος σκελετού | Πλάκα τοιχώματος 16mm |
| Υδραυλικός σταθμός αντλίας | 4kw (με αερόψυξη) |
| Κινητήρας τμήματος κοπής | Κύριος κινητήρας 4kw |
| Ταχύτητα παραγωγής | 15-16m/min |
| Σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικό PLC + έλεγχος συχνότητας (μάρκα Delta) |
| Μέθοδος κοπής | Κοπή διπλής λεπίδας μετά τη διαμόρφωση |
| Ράβδος έλξης | Γαλβανισμένο 35mm |
| Μειωτήρας | Σειρά κυκλοειδούς τύπου 4 |
| Γλώσσα λειτουργίας | Κινεζικά, Ρωσικά |