| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | Roller Shutter Deur Rolvormmachine |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| De machine zelf | 80*80 vierkante buis zwaar frame |
| Aantal vormpassen | 15 |
| Asmateriaal | 45# staal (massieve as, Φ50mm) |
| Transmissiestructuur | Tandwieloverbrenging |
| Frame dikte | 16mm wandplaat |
| Hydraulisch pompenstation | 4kw (met luchtkoeling) |
| Snijsectie motor | 4kw hoofdmotor |
| Productiesnelheid | 15-16m/min |
| Besturingssysteem | Industriële PLC + frequentiebesturing (Delta merk) |
| Snijmethode | Dubbele mes-knip na het vormen |
| Trekstang | 35mm gegalvaniseerd |
| Reductie | Type 4 cycloïdale serie |
| Bedieningstaal | Chinees, Russisch |