| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model No | Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Makinenin Kendisi | 80*80 kare tüp ağır çerçeve |
| Şekillendirme geçiş sayısı | 15 |
| Mil malzemesi | 45# çelik (masif mil, Φ50mm) |
| Şanzıman yapısı | Dişli şanzıman |
| Çerçeve kalınlığı | 16mm duvar plakası |
| Hidrolik pompa istasyonu | 4kw (hava soğutmalı) |
| Kesme bölümü motoru | 4kw ana motor |
| Üretim hızı | 15-16m/dk |
| Kontrol sistemi | Endüstriyel PLC + frekans kontrolü (Delta marka) |
| Kesme yöntemi | Şekillendirme sonrası çift bıçaklı kesme |
| Çekme çubuğu | 35mm galvanizli |
| Redüktör | Tip 4 sikloidal serisi |
| İşletim dili | Çince, Rusça |