| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Kepenk Kapı Rulo Şekillendirme Makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Hammadde | Renkli kaplı çelik (Ön boyalı çelik) |
| Malzeme Kalınlığı | 0.4-0.6 mm |
| Dikey Plaka Kalınlığı | 16 mm, entegre alevle kesilmiş orta plaka |
| Şekillendirme Hızı | Dakikada 15-16 metre (delme, şekillendirme ve kesme dahil) |
| Şekillendirme İstasyon Sayısı | TIRA MAURAL: 15 istasyon TIRA EUROPEA CLÁSICA: 16 istasyon |
| Toplam Güç | 4 kW motor + 4 kW hidrolik istasyon motoru |
| Makine Gövdesi | 80*80 kare tüp, sızdırmazlık plakaları ile kaynaklanmış |
| Voltaj | 220 V, 60 Hz, 3 faz |
| Mil Çapı | 50 mm masif mil |
| Kesme Tipi | 70 tek kılavuzlu direk, hidrolik kesme |
| Mil Malzemesi | 45# çelik, taşlama işlemi ile |
| Rulo Malzemesi | Cr12, krom kaplı ve sertleştirilmiş, genel söndürme |
| Kesici Malzemesi | Cr12, ısıl işlem görmüş |
| Şanzıman Modu | Dişli şanzıman |
| PLC/Dokunmatik Ekran | DELTA marka |
| Motor Markası | Shanghai Lichao |
| Kodlayıcı | OMRON marka, alüminyum alaşımlı braketli |
| Düşük Gerilim Elektrik Markası | SCHNEIDER marka |
| Makine Bağlantı Çubuğu | 35 mm |
| Makine Ara Parçası | Krom kaplı |
| Makine Rengi | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir |