| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do formowania rolek drzwi roletowych |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał surowy | Stal powlekana kolorem (stal wstępnie malowana) |
| Grubość materiału | 0,4-0,6 mm |
| Grubość płyty pionowej | Płyta średnia o grubości 16 mm, integralnie cięta płomieniem |
| Prędkość formowania | 15-16 metrów na minutę (z wykrawaniem, formowaniem i cięciem) |
| Liczba stacji formujących | TIRA MAURAL: 15 stacji TIRA EUROPEA CLASICA: 16 stacji |
| Moc całkowita | Silnik 4 kW + silnik stacji hydraulicznej 4 kW |
| Rama maszyny | Spawana kwadratowa rura 80*80 z płytami uszczelniającymi |
| Napięcie | 220 V, 60 Hz, 3-fazowe |
| Średnica wału | Solidny wał 50 mm |
| Typ cięcia | 70 pojedynczych prowadnic, cięcie hydrauliczne |
| Materiał wału | Stal 45# z procesem szlifowania |
| Materiał rolek | Cr12, chromowany i utwardzany, hartowany całościowo |
| Materiał noża | Cr12, hartowany |
| Tryb transmisji | Przekładnia zębata |
| Sterownik PLC/Ekran dotykowy | Marka DELTA |
| Marka silnika | Shanghai Lichao |
| Enkoder | Marka OMRON z uchwytem ze stopu aluminium |
| Marka niskonapięciowych elementów elektrycznych | Marka SCHNEIDER |
| Pręt łączący maszyny | 35 mm |
| Dystans maszyny | Chromowany |
| Kolor maszyny | Możliwość dostosowania do potrzeb klienta |