| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού πόρτας ρολών |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | Χάλυβας με επικάλυψη χρώματος (προχρωματισμένο χάλυβα) |
| Δάχος υλικού | 00,4-0,6 mm |
| Δάχος κάθετης πλάκας | 16 mm, μεσαία πλάκα με ολοκληρωμένη κοπή στη φλόγα |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-16 μέτρα ανά λεπτό (με τρύπηση, σχηματισμό και κούρεμα) |
| Αριθμός σταθμών σχηματισμού | ΤΙΡΑ ΜΑΥΡΑΛ: 15 σταθμοί TIRA EUROPEA CLASICA: 16 σταθμοί |
| Συνολική ισχύς | 4 kW κινητήρας + 4 kW κινητήρας υδραυλικού σταθμού |
| Κεφάλαιο μηχανής | 80*80 τετραγωνικοί σωλήνες συγκολλημένοι με πλάκες σφράγισης |
| Τετάρτη | 220 V, 60 Hz, 3 φάσεις |
| Διάμετρος άξονα | 50 mm στερεό άξονα |
| Τύπος κούρεματος | 70 μονοπροσανατολιστικός στύλος, υδραυλική κοπή |
| Υλικό άξονα | 45# χάλυβας με επεξεργασία άλεσης |
| Υλικό κυλίνδρων | Cr12, χρωματοποιημένο και σκληροποιημένο, συνολική σβήσιμη |
| Υλικό κοπτήρα | Cr12, θερμικά επεξεργασμένο |
| Τρόπος μετάδοσης | Μεταφορά κιβωτίων |
| Ελεγκτής PLC/Εικονική οθόνη | Ετικέτα DELTA |
| Μάρκα κινητήρα | Σαγκάη Lichao |
| Κωδικοποιητής | Ετικέτα OMRON με στήριγμα από κράμα αλουμινίου |
| Ηλεκτρική μάρκα χαμηλής τάσης | Ετικέτα SCHNEIDER |
| Μηχανική ράβδος δέσμης | 35 χιλιοστά |
| Μηχανή διαχωρισμού | Χρωματισμένα |
| Χρώμα μηχανής | Προσαρμόσιμη ανάλογα με τις ανάγκες του πελάτη |