| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Rolluikdeur rolvormmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grondstof | Kleurgecoat staal (Voorbehandeld staal) |
| Materiaaldikte | 0,4-0,6 mm |
| Dikte Verticale Plaat | 16 mm, integraal vlamgesneden middelgrote plaat |
| Vormsnelheid | 15-16 meter per minuut (met ponsen, vormen en knippen) |
| Aantal Vormstations | TIRA MAURAL: 15 stations TIRA EUROPEA CLASICA: 16 stations |
| Totaal Vermogen | 4 kW motor + 4 kW hydraulische station motor |
| Machineframe | 80*80 vierkante buis gelast met afdichtplaten |
| Voltage | 220 V, 60 Hz, 3-fase |
| Asdiameter | 50 mm massieve as |
| Type Knip | 70 enkele geleidingskolom, hydraulisch knippen |
| Asmateriaal | 45# staal met slijpproces |
| Rolmateriaal | Cr12, verchroomd en gehard, totale quenching |
| Snijder Materiaal | Cr12, warmtebehandeld |
| Transmissiemodus | Tandwieloverbrenging |
| PLC/Touchscreen | DELTA merk |
| Motor Merk | Shanghai Lichao |
| Encoder | OMRON merk met aluminiumlegering beugel |
| Laagspannings Elektrisch Merk | SCHNEIDER merk |
| Machine Spanstang | 35 mm |
| Machine Afstandhouder | Verchroomd |
| Machine Kleur | Aanpasbaar naar wens van de klant |