| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Maszyna do formowania rolek rynien i rur spustowych |
|---|---|
| Na zamówienie | Na zamówienie |
| Metoda transmisji | Ciśnienie hydrauliczne |
| Grubość materiału | 0,3-0,8 mm lub na zamówienie |
| Średnica wału | Φ60 mm (Wał lity) |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Rolka formująca | 16 rzędów |
| Surowiec | Blacha stalowa kolorowa, stal nierdzewna lub ocynkowana |
| Materiał rolki formującej | 45# |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Zdolność produkcyjna | 30 zestawów/miesiąc |
| Zastosowanie | Dach, ściana |