| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Ocieplona stal, o grubości 0,6 mm |
| Przepływ procesu | Decoiling → Formowanie → Spawanie → Wyprostowanie → Ciągłe cięcie |
| Odwiert | Napęd ręczny; pojemność ładunkowa 2,0 tony; maksymalna szerokość 400 mm; średnica wewnętrzna Φ500 |
| Tworzenie stanowisk | 55 stacji |
| Materiał walcowy | Stalo Cr12 w postaci formy, HRC55-58 |
| Prędkość | 1-15 m/min (regulowalny z inwerterem PLC) |
| Łazienka laserowa | Konfiguracja wysokiej mocy 3 kW |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Wymiar | ok. 25 m × 1,5 m × 1,5 m |