| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model | 1110 |
|---|---|
| Szerokość podawania | 1250 mm |
| Odpowiedni materiał | Blacha stalowa kolorowa, blacha stalowa ocynkowana |
| Norma materiałowa | Q235 |
| Grubość materiału | 0,3-0,5 mm |
| Rama maszyny | Stal standardowa 400H |
| Grubość płyty ściennej | 16 mm |
| Stacje rolek formujących | 16-21 rzędów |
| Materiał rolek | 45Cr (hartowana / odpuszczana / precyzyjnie toczona / chromowana) |
| Wał główny | Solidny wał Φ80 mm |
| Silnik główny | Serwomotor 11 kW |
| Przekładnia | Napęd przekładniowy |
| Prędkość produkcji | 4-12 m/min |
| Typ cięcia | Cięcie po formowaniu, cięcie elektryczne z podwójnym prowadzeniem liniowym |