| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Platforma podnosząca na dużą wysokość 18,5 m |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wysokość podnoszenia | 18,5 m |
| Nadaje się do prasy formującej | Wszystkie serie Jiaochi i maszyny do formowania paneli dachowych, silniki, napędy reduktorów, cięcie hydrauliczne |
| Nośność | Poziom wagi |
| Udźwig | 8 ton |
| Tryb pracy | Ruchomy |
| Porusza się | Pojazdowy |
| Pakiet transportowy | Kontener |
| Wymagane napięcie i moc | 380V, 11KW |
| Wydajność produkcji | 400 szt./rok |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |